Apie svečių namus | pranciskonunamai.lt

Laukiame visų!

Naujieji Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno Pranciškonų svečių namai yra įsikūrę unikalioje ir gražiausioje Klaipėdos miesto erdvėje - ramioje  Girulių miško proskynoje. Per kelias minutes automobiliu ar dviračiu pasieksite Baltijos jūros pakrantę ir miesto centrą.

Jūsų patogiam poilsiui įrengti erdvūs ir modernūs kambariai. Galite pasirinkti:

  • dviviečius,
  • triviečius
  • ir didesnėms grupėms skirtus apartamentus.

Svečių namai yra draugiški visiems: ieškantiems ramybės ar aktyvaus poilsio, pavargusiems nuo kasdienybės ir norintiems atgauti savo jėgas, laimingą gyvenimą. Svečių namų apartamentai tinka verslo klasės svečiams, turistams, keliaujantiems pavieniui, bei šeimoms ar didesnėms grupėms. Svečių namuose yra 17 kambarių, kuriuose vienu metu gali apsistoti iki 60 svečių.

Vieta, kurioje pailsės ir kūnas, ir siela

Pranciškonų svečių namų sienas puošia garsaus Lietuvos menininko Adomo Galdiko darbai, kurie yra organiška interjero dalis. Vasarą galėsite mėgautis virš 2000 žydinčių retų veislių rožių krūmų ir apie 800 žydinčių levandų aromatais.

Svečių namai suteiks jums galimybę bet kuriuo metu mėgautis nepakartojamu Šv.Pranciškaus Asyžiečio koplyčios (452 ​​m2) interjeru: unikalios Irano onikso sienos, koplyčios vargonai pagaminti garsios Austrijos bendrovės "Riger". Galėsite klausytis nepakartojamos vargonų muzikos, kurią atlieka pasaulinės žvaigždės, įvertinti išskirtinę akustiką.

Lauko entuziastams siūlome išbandyti miško pėsčiųjų ir bėgiojimo takelius, teritorijoje yra vaikams skirta žaidimų aikštelė, taip pat įrengti vieni iš geriausių Lietuvoje nauji teniso kortai.

"Norėdami įvertinti ir pajausti šių namų dvasią, turite apsilankykiti pas mus. Mes ir broliai visada laukiame Jūsų atvykstant! Visos svečių namų veiklos pajamos skirtos Šv.Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno Klaipėdoje išlaikymui"

Vyresnysis br. Benediktas Sigitas Jurčys, OFM
MBO Lietuvos Šv. Kazimiero Provincijos Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio Vienuolynas